Únor 2015

BLOG Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ POZASTAVEN

9. února 2015 v 21:35 | Adarra |  O mně
Tak je to tu. :-(

Z původního plánu co nejrychleji na blogu zapracovat sešlo kvůli osobním problémům a také problémům s počítačem, který se za posledního čtvrt roku tak zhoršil, že bych k dostatečnému popsání užila celý slovník sprostých slov - který ale nemám a navíc nebudu kazit mládež, že. Takže tak; navíc počínaje zítřkem nebudu mít připojení k internetu nevím na jak dlouho, což celou situaci totálně blokuje.

Nic ovšem nevzdávám. Až se situace zase zlepší, a ona se třeba zlepší, vrátím se a budu pokračovat. Bestiář je mi příliš drahý, než abych ho někdy nechala být nedokončený.

Pokud by měl někdo zájem podívat se i na tu mou tvorbu, která tu není, můžete tak učinit ještě na dvou místech. Na literárním serveru www.piste-povidky.cz jsem hlášena pod nickem Adarra. Je tam celý dosud napsaný kus Bestiáře (i kapitoly, které jsem nestihla dát sem), další rozepsaný román Černé oko (fanfikce na Odkaz Dračích jezdců), básničky a další věci.

Na stránkách www.murtagh-fanclub.webnode.cz je publikováno jen Černé oko. Mám tam přezdívku Lucka Murtagh.

Pokud zájem mít nebudete, nevadí, nezlobím se. I tak je toho na internetu k odpočinkovému čtení dost a dost, vím sama, protože jsem se toho něco načetla. Super věci jsou i v knihkupectví, ale to už chce více prachů, že. Do knihovny nechodím, ale jiní lidé ano, určitě jim to mnohé přináší.

Mějte se všichni hezky a třeba zase někdy někde...

Vaše Adarra