Bestiář

1. června 2014 v 19:02 | Adarra |  Bestiář
"Co je dobro a co je zlo? Dá se to jednoznačně definovat? Možná nakonec zjistíme, že hranice mezi nimi je velmi tenká - pokud vůbec existuje." (Wardlak)

Bestiář je příběh, který začal nevinně, ale nakonec si v mé hlavě vydobyl významné místo a mnohem více prostoru, než jsem mu původně plánovala dát. Ze zamýšlené tetralogie je v tuhle chvíli na světě první polovina prvního dílu, nicméně pokračuji pilně pořád dál. Bestiář má dosud u čtenářů, kteří nelenili a napsali k němu názor, kladnou odezvu - i když samozřejmě jsem tím nijak nezpychla. Vždy je co zlepšit, proto pokud objevíte chybu nebo budete mít jakékoli i kritické připomínky, neváhejte se ozvat. Nemusí se líbit každému, ovšem pokud se vám zalíbí, budu z toho mít samozřejmě velkou radost. :-)
Nebojte se ale i přiznat, že vás moje psaní neoslovilo - hlavu vám za to určitě neutrhnu. :-)

A o čem je v Bestiáři vlastně řeč? Tento fantasy příběh líčí osudy tvora zlého tělem i duší, který navzdory zdánlivé nemožnosti změnit svůj osud a místo v životě sešel z temné cesty a začal žít - v mezích možností - po svém a jinak. Wardlak Temné srdce se tak dostává do situací, s jakými se za sto padesát milionů let nesetkal. Zjistí, že přizpůsobit se svému novému já není vůbec lehké. V době, kdy příběh začíná, se navíc ve světě, který obývá, objeví neznámé nové zlo - zlo mnohem zákeřnější a mocnější, než se prve zdálo. Netrvá dlouho a v ohrožení je existence celého Veškerenstva. Wardlak je spolu s dalšími více i méně mocnými tvory vtažen do událostí, které postupně rozvrátí vše, co bylo dosud známé. Apokalypsa je blíž a blíž… Naštěstí na to není Wardlak tak úplně sám.

Ve válce, ve které není pro nikoho nic svaté a každý musí nakonec odhalit vše, co se v něm skrývá, poznáme, že s dobrem a zlem to není zdaleka tak jednoduché. A Wardlak bude postaven před těžkou volbu.

Protože dobro není zadarmo.


Kapitoly budu postupně přidávat, najdete je v hlavním menu a současně i v tomto článku ve formě odkazů níže.

Vaše Adarra

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dragita Dragita | E-mail | Web | 1. června 2014 v 21:12 | Reagovat

Tak doufám, že se postupně podělíš i o obrázky - Wardlaka, (Milii), vlků a map :-D a samozřejmě různých zajímavostí ze Šerie a ostatních světů.

2 adarracardigan adarracardigan | E-mail | Web | 1. června 2014 v 21:41 | Reagovat

Přesně to mám v plánu. ;-) Mapy jsem musela naskenovat podruhé, páč byly moc velké, ale už je mám připravené k použití. Rozhodla jsem se k nim připojit i popis a trochu šerijské historie, jen tak pro zajímavost. ;-)
Proto tenhle blog vznikl - aby krom příběhů samotných dodal ještě něco víc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama